پایگاه سایبری منجی موعود

آرشیو دسته بندی: مستند

22

ویدیوی « میوه ممنوعه » در نقد بازی Assassin’s Creed

قسمت اول بازی در سپتامبر ۲۰۱۲ اتفاق می افتد… یک کافه دار ساده به نام دزموند مایلز توسط شرکت آبسترگو ربوده شده و به مکانی نامعلوم منتقل می شود تا مورد آزمایش انیموس قرار گیرد…در پایان بازی دزموند بر روی کف آزمایشگاه و دیوار اتاق خود علائم و نوشته هایی را می بیند که حاوی

ادامه مطلب...
2

تیزر « میوه‌ی ممنوعه » در نقد سری بازی های Assassin’s Creed

سلام! پس از ماه ها تلاش، بالاخره اولین ویدئوی تولیدی خودمون رو داریم به پایان میرسونیم . . . این ویدئو درمورد بازی محبوب و پرطرفدار Assassin’s Creed هست که به بررسی و نقد اندیشه های عنوان شده و تحریفات تاریخی گسترده در این بازی می پردازه… با توجه به اینکه در مراحل پایانی آماده

ادامه مطلب...
7

مستند انحراف در عزاداری ، شفاعت یا شکایت

این مستند در ارتباط با انحرافات شایع در عزاداری هایی که در سالهای اخیر شایع شده است. مثل استفاده از کلمات نامطلوب، اظهار برائت نسبت به مقدسات اهل سنت و ایجاد تفرقه بین مسلمانان و همچنین سوء استفاده شبکه های وهابی از این انحرافات.

ادامه مطلب...
0

مستند « آرامش شام » در پاسخ به شعار “نه غزه ، نه لبنان”

مستندی در پاسخ به شعار “نه غزه، نه لبنان” و بررسی حوادث اخیر سوریه و تحرکات اخیر داعش؛ مستند “آرامش شام” کاری از موسسه صدای میقات و به کارگردانی محمد هادی نعمتی است که از شبکه افق پخش شده است.

ادامه مطلب...
7

دانلود مستند عمامه های انگلیسی / قسمت ۴ اضافه شد

مستند عمامه های انگلیسی با موضوع شیعیان افراطی و شبکه های تلویزیونی افراطی و وابسته به صادق شیرازی که به آسیب‌شناسی جریان‌های افراطی و تاثیر آنها بر مکتب تشیع می پردازد . . .

ادامه مطلب...
تمام حقوق این وبسایت متعلق به پایگاه سایبری منجی موعود (عج) می باشد.